محمد مهدی رحیمی پنجشنبه 28 خرداد 1394 01:15 ب.ظ نظرات ()

 تن پاک ایشان حدود  4الی5ماه پیش بعد از بیست و اندی سال به به  زادگاه خود بازگشت.

بسمه تعالی

((قسمتی از متن وصیت نامه شهید جواد زارع  ))

اسلحه مرا برای یاریش از غلاف بیرون کن

سپاس بیکران خداوند یکتا را که به من فرصت داد تا بتوانم زنجیر اسارت  و جهل و نادانی را پاره کنم  و باز سپاس خدایی را که برای من قدرت مبارزه با این دنیای پوچ و مادی را فراهم  نمود تا بتوانم در انتخاب کردن راه و پیاده کردن عقیده ی خود را در راه پاسداری از خون شهدا موفق باشم .

بقیه در ادامه مطلب 


پدر  و مادر  و ای برادران عزیزم !  از اینکه مرا در کنار خود نمی یابید ناراحت نباشید چون احساس و  عقیده های وجودم  از { ...} پر کرده و عقیده های {...} و  پرچم را در درون خود خفه کرده و به من اجازه سکوت در مقابل خیانتهای ابرقدرتهای جهان را نمی دهد .

پدر ومادر عزیزم در این لحظات حساس زندگیم را که می گذرانم به یاد گناهان خود می افتم  مخصوصاً ، مخصوصاً سرپیچی از دستورات شما . ولی پدر و مادر بدانید که من کار خلاف شرعی انجام نداده ام و از خدای خود می خواهم که اگر لیاقت شهادت را دارم زودتر مرا به این هدف بزرگ برساند و پیش خود برد و بگویم به خداوند- به خداوند کعبه که از این { ...} بزرگی که در گردنم بود رها و رستگار  گشتم  و با خون خود درخت اسلام را آبیاری کرده ام  و در برابر این امت حزب الله سربلندو رو سفید گشته ام و تو نیز مادرم برای الله و این امت شهید پرور {فرزندت را } میدهی من از این امت حزب الله می خواهم که راه شهدا را دنبال کنند و نگذارند که مانعی برای این هدف مقدسشان بوجود آید و بزرگترین مانع برای این امت حزب الله ، منافقین هستند که دم از خلق می زنند و به هیچ چیز ایمان واعتقاد  ندارند .

بیایید و بیایید { از } این جبهه ها  { از  }  این جبهه هایی  که خاک آن بوی خون جوانان را     می دهد ببینید  ،  ببینید چشمهایتان و گوشهایتان را باز کنید و از این سربازان امام زمان (عج) درس اسلام و ایمان فرا گیرید .

در آخر وصیتم به برادران این است  که راه شهدا  ادامه بدهند  و نگذارند که اسلحه شهدا روی زمین بماند  و یا خون آنها پایمال شود و در آخر این چند قطعه شعر :

پاسدارم هرگز نکنم پشت به میدان

گر سر برود من نروم از سر پیمان

می جنگم  و هستم پاسدار خمینی

دست و سر و جانم بقربان خمینی

گر تیر جفا خورد بسرم  از ره کینه

خوشحالم که رسیدم به آنچه فرمود خمینی
 
خادم الشهدا